KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15228296
nr 1522 8296
Doris Hennix
(1908-1997), Sverige
Kroki. Signerad, daterad -57. Blandteknik, bildmått: 40x49 cm, yttermått inklusive ram: 53x62 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 20 februari 2023
kl 20:59:23
20/2 01:35:00
100 kr
20/2 11:55:40
Doris Hennix
Läs mer om Doris Hennix